REST UI (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Path
he: מיקום
