REST UI (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Path
nn: Sti
