REST UI (8.x-1.10) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Path
hu: Útvonal

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Resource name
hu: Forrásnév

en: REST resources
hu: REST források

en: There are no enabled resources.
hu: Nincsenek engedélyezett források.

en: There are no disabled resources.
hu: Nincsenek letiltott források.

en: Settings for resource @label
hu: @label forrás beállításai

en: <b>Note:</b> Leaving all formats unchecked will enable all of them, while leaving all authentication providers unchecked will default to <code>cookie</code>
hu: <b>Megjegyzés:</b> Ha nincs formátum bejelölve akkor mindegyik engedélyezve lesz. Ha nincs hitelesítés-szolgáltató kijelölve, akkor <code>cookie</code> lesz az alapértelmezett

en: The resource was updated successfully.
hu: A forrás sikeresen frissítve.

en: The resource was disabled successfully.
hu: A forrás sikeresen letiltva.

en: At least one format must be selected for method !method.
hu: !method metódushoz legalább egy formátumot ki kell választani.

en: At least one authentication method must be selected for method !method.
hu: !method metódushoz legalább egy hitelesítési módszert ki kell választani.

en: At least one HTTP method must be selected
hu: Legalább egy HTTP metódust ki kell választani

en: REST UI
hu: <em>REST UI</em>

en: Provides a user interface to manage REST resources
hu: Egy felhasználói felületet biztosít a REST források kezeléséhez

en: Configure REST server settings.
hu: REST szerver beállítások konfigurálása.

en: Administer rest resources
hu: REST források adminisztrálása

en: Configure rest resources.
hu: REST források konfigurálása.
