REST UI (8.x-1.10) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Path
oc: Camin

en: Web services
oc: Servicis Web
