REST UI (8.x-1.12) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Path
bs: Putanja

en: Permissions
bs: Dozvole
