REST UI (8.x-1.12) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Path
fi: Polku

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Accepted request formats
fi: Hyväksyt kutsumuodot
