REST UI (8.x-1.12) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Path
is: Leið

en: Permissions
is: Rættindi
