REST UI (8.x-1.12) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
