REST UI (8.x-1.14) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Path
sk: Cesta

en: Method
sk: Metóda

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Web services
sk: Webové služby
