REST UI (8.x-1.15) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Path
el: Διαδρομή

en: Method
el: Μέθοδος

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Permissions
el: Άδειες

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
