REST UI (8.x-1.15) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Path
is: Slóð

en: Permissions
is: Réttindi
