REST UI (8.x-1.17) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Path
sr: Путања

en: Granularity
sr: Грануларност
