REST UI (8.x-1.18) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
