REST UI (8.x-1.19) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
