REST UI (8.x-1.21) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Path
bg: Път

en: Permissions
bg: Права

en: Web services
bg: Уеб услуги
