REST UI (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Path
af: Pad
