REST UI (8.x-1.8) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Path
lt: Kelias
