REST UI (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Path
hr: Putanja

en: Web services
hr: Mrežni servisi
