Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: original
bo: ཐོག་མ

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: Sample original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Sample modified image
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན་པའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
bo: ལག་ཆ་སྒམ་%toolkit་སྤྱད་ནས་%path་ཐོག་གི་པར་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་བསྒྱུར་མ་ཐུབ ༼%mimetype། %dimensions༽

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
bo: ལག་ཆ་སྒམ་%toolkit་སྤྱད་ནས་%path་ཐོག་གི་པར་རིས་ཀྱི་ཆ་ཚད་བསྒྱུར་མ་ཐུབ ༼%mimetype། %dimensions༽

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
bo: ལག་ཆ་སྒམ་%toolkit་སྤྱད་ནས་%path་ཐོག་གི་པར་རིས་དྲས་གཅོད་བྱས་མ་ཐུབ ༼%mimetype། %dimensions༽

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
bo: ལག་ཆ་སྒམ་%toolkit་སྤྱད་ནས་%path་ཐོག་གི་པར་རིས་ཀྱི་ཆ་ཚད་བསྒྱུར་མ་ཐུབ ༼%mimetype། %dimensions༽
