Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: original
fa: اصلی

en: view actual size
fa: نمایش اندازه واقعی

en: Sample original image
fa: نمونه‌برداری از تصویر اولیه

en: Sample modified image
fa: نمونه‌برداری از تصویر تغییریافته

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر مقیاس عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: برش عکس با استفاده از جعبه ابزار %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fa: تغییر اندازه و برش عکس با استفاده از جعبه ابزار  %toolkit در %path موفقیت آمیز نبود (%mimetype, %dimensions)
