Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: original
gl: orixinal

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: Sample modified image
gl: Imaxe de mostra modificada

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o redimensionado da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o escalado da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o recorte da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
gl: Fallou o escaladi e recorte da imaxe usando o xogo de ferramentas %toolkit en %path (%mimetype, %dimensions)
