Retina Images (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: original
hr: izvornik

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: Sample original image
hr: Uzorak izvorne slike

en: Sample modified image
hr: Uzorak promijenjene slike

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Promjena veličine slike nije uspjela koristeći %toolkit alate na %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Skaliranje slike nije uspjelo koristeći %toolkit alat na %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Rezanje slike nije uspjelo koristeći %toolkit alat na %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hr: Skaliranje i rezanje slike nije uspjelo koristeći %toolkit alat na %path (%mimetype, %dimensions)
