Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: About
be: Аб

en: original
be: першапачатковы

en: view actual size
be: Прагляд бягучага памеру

en: Sample original image
be: Прыклад сапраўднай выявы

en: Sample modified image
be: Прыклад змененай выявы

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася змяніць памеры малюнка, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць маштабаванне малюнка, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць абрэзку выявы, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
be: Не атрымалася зрабіць маштабаванне і абрэзку малюнка, выкарыстоўваючы набор інструментаў %toolkit па сцежцы %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
be: Стылі выяваў
