Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: About
el: Περί

en: original
el: πρωτότυπο

en: view actual size
el: δες το πραγματικό μέγεθος

en: Sample original image
el: Δείγμα αρχικής εικόνας

en: Sample modified image
el: Δείγμα τροποποιημένης εικόνας

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η αλλαγή μεγέθους της εικόνας απέτυχε χρησιμοποιώντας την εργαλειοθήκη %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η κλιμάκωση της εικόνας απέτυχε με τη χρήση της εργαλειοθήκης %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η περικοπή της εικόνας απέτυχε με τη χρήση της εργαλειοθήκης %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η κλιμάκωση και περικοπή της εικόνας απέτυχε με τη χρήση της εργαλειοθήκης %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Resolution multiplier
el: Πολλαπλασιαστής ανάλυσης
