Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: About
lv: Par

en: original
lv: oriģināls

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Image styles
lv: Attēlu stili
