Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: About
nl: Over

en: original
nl: origineel

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de grootte van de afbeelding te wijzigen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen en bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Resolution multiplier
nl: Resolutievermenigvuldiger

en: (upscaling allowed)
nl: (opschalen toegestaan)

en: width @data.width
nl: breedte @data.width

en: height @data.height
nl: hoogte @data.height
