Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: About
ta: பற்றி

en: original
ta: அசல்

en: view actual size
ta: நிஜ அளவை பார்

en: Sample original image
ta: மாதிரி அசல் படம்

en: Sample modified image
ta: மாதிரி திருத்திய படம்

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்
