Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: About
tr: Hakkında

en: original
tr: orijinal

en: view actual size
tr: gerçek boyutlarında görüntüle

en: Sample original image
tr: Özgün resmi örnekle

en: Sample modified image
tr: Değiştirilmiş resmi örnekle

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
tr: Resmi %path yolundaki %toolkit araç takımı kullanarak boyutlandırma başarısız oldu (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
tr: Resmi %path yolundaki %toolkit araç takımı kullanarak ölçeklendirme başarısız oldu (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
tr: Resmi %path yolundaki %toolkit araç takımı kullanarak kırpma başarısız oldu (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
tr: Resmi %path yolundaki %toolkit araç takımı kullanarak ölçeklendirme ve kırpma başarısız oldu (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: Resolution multiplier
tr: Çözünürlük çarpanı

en: (upscaling allowed)
tr: (yukarı ölçeklemeye izin verilir)

en: width @data.width
tr: @data.width genişlik

en: height @data.height
tr: @data.height yükseklik
