Retina Images (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: About
uk: Про модуль

en: original
uk: оригінал

en: view actual size
uk: дивитись фактичний розмір

en: Sample original image
uk: Приклад вихідного зображення

en: Sample modified image
uk: Приклад зміненого зображення

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка зміни розміру зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка масштабування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка кадрування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка масштабування і кадрування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Resolution multiplier
uk: Множник роздільної здатності

en: (upscaling allowed)
uk: (збільшення масштабу дозволено)

en: width @data.width
uk: ширина @data.width

en: height @data.height
uk: висота @data.height
