Retina Images (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Back
ca: Enrere

en: About
ca: Detalls

en: view actual size
ca: veure en mida real

en: Sample original image
ca: Imatge original d'exemple

en: Sample modified image
ca: Imatge modificada d'exemple

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ca: Ha fallat el redimensionat de la imatge utilitzant el joc d'eines %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ca: Ha fallat l'escalat de la imatge utilitzant el joc d'eines %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ca: Ha fallat el tallat de la imatge utilitzant el joc d'eines %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ca: Ha fallat l'escalat i el tallat de la imatge utilitzant el joc d'eines %toolkit a %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: width @data.width
ca: amplada @data.width

en: height @data.height
ca: alçada @data.height
