Retina Images (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: About
gu: વિશે

en: original
gu: મૂળ

en: Sample original image
gu: મૂળ ચિત્ર નમૂનો

en: Sample modified image
gu: સંપાદિત ચિત્ર નમૂનો

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
