Retina Images (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Back
hu: Vissza

en: About
hu: Leírás

en: original
hu: eredeti

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: Sample original image
hu: Eredeti kép példa

en: Sample modified image
hu: Módosított kép példa

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép átméretezése sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép arányos átméretezése sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép kivágása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
hu: A kép arányos átméretezése és kivágása sikertelen volt az alábbi eszközkészlettel: %toolkit, az alábbi címen: %path (%mimetype, %dimensions).

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Resolution multiplier
hu: Felbontás szorzó

en: (upscaling allowed)
hu: (felnagyítás engedélyezett)

en: width @data.width
hu: @data.width szélesség

en: height @data.height
hu: @data.height magasság
