Retina Images (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: About
km: អំពី

en: original
km: ដើម

en: view actual size
km: មើល​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: Sample original image
km: រូបភាព​ដើម​ជា​គំរូ

en: Sample modified image
km: រូប​ភាព​ដែល​កែ​ជា​គំរូ

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ប្តូរ​ទំហំ​រូបភាព​ ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ធ្វើ​មាត្រ​ដ្ឋាន​រូបភាព​ ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ច្រឹប​រូបភាព ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ច្រឹប និង​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​រូបភាព​ ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
