Retina Images (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Back
lt: Atgal

en: About
lt: Apie

en: original
lt: originalas

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: (upscaling allowed)
lt: (didinimas leidžiamas)

en: width @data.width
lt: plotis @data.width

en: height @data.height
lt: aukštis @data.height
