Retina Images (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Back
ar: رجوع

en: About
ar: حول

en: original
ar: الأصلية

en: view actual size
ar: عرض الحجم الحالي

en: Sample original image
ar: مثال عن الصورة الأصلية

en: Sample modified image
ar: مثال عن الصورة المعدلة

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ar: فشل في تغيير حجم الصورة باستخدام مربع الأدوات %toolkit في %path (%mimetype، %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ar: فشل تحجيم الصورة باستخدام مربع الأدوات %toolkit على المسار %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ar: فشل في قص الصورة باستخدام مربع الأدوات %toolkit على %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
ar: فشل في تغيير حجم الصورة وقصها باستخدام مربع الأدوات %toolkit على %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: Resolution multiplier
ar: مضاعف الدقة
