Retina Images (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Back
et: Tagasi

en: About
et: Programmist

en: original
et: originaal

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Resolution multiplier
et: Resolutsiooni kordaja

en: (upscaling allowed)
et: (üles skaleerimine lubatud)

en: width @data.width
et: laius @data.laius

en: height @data.height
et: kõrgus @data.kõrgus
