Retina Images (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Back
fi: Takaisin

en: About
fi: Tietoja

en: original
fi: alkuperäinen

en: view actual size
fi: näytä todellinen koko

en: Sample original image
fi: Alkuperäisen kuvan kuvakaappaus

en: Sample modified image
fi: Muokatun kuvan kuvakaappaus

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvakoon muuttaminen käyttäen %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan skaalaaminen käyttäen %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan leikkaus työkalulla %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan leikkaus aalaus työkalulla %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)ja sk

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Resolution multiplier
fi: Resoluutiokerroin
