Retina Images (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Back
he: אחורה

en: About
he: אודות

en: original
he: מקורי

en: view actual size
he: צפיה בגודל האמיתי

en: Image styles
he: סגנונות תמונה
