Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Visible
el: Ορατό

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: White
el: Λευκό

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Simple
el: Απλό

en: About
el: Περί
