Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Simple
eu: Sinplea

en: About
eu: (r)i buruz
