Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Visible
hu: Látható

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Hidden
hu: Rejtett

en: White
hu: Fehér

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Installed
hu: Telepített

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: Simple
hu: Egyszerű

en: About
hu: Leírás

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Sky
hu: Ég

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv
