Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Visible
id: Terlihat

en: Loop
id: Pengulangan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: White
id: Putih

en: Fade
id: Redup

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat

en: Installed
id: Terinstal

en: About
id: Tentang
