Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Sky
kn: ಆಕಾಶ
