Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Visible
ku: بینراو

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
