Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: About
my: အကြောင်း
