Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Loop
nl: Lus

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Hidden
nl: Verborgen

en: White
nl: Wit

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: About
nl: Over

en: Sky
nl: Lucht

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Transition style
nl: Overgangsstijl
