Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Visible
sv: Synlig

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Hidden
sv: Dold

en: White
sv: Vit

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Installed
sv: Installerad

en: Keyboard shortcuts
sv: Kortkommandon

en: Simple
sv: Enkel

en: About
sv: Om

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet
