Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Visible
ta: பார்க்கக்கூடிய

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Slide
ta: நழுவு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
