Reveal.js (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Visible
th: มองเห็น

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
