Reveal.js (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Visible
bg: Видим

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Hidden
bg: Скрит
